środa, 11 września 2013

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ :-)

 ZOSTAŃ KLIENTKĄ VIP ORIFLAME i kupuj dla siebie produkty firmy 23 % taniej :)


Na tej stronie rejestracja do Klubu Oriflame jest bezpłatna. W każdej chwili możesz zrezygnować z członkostwa w Klubie. 
ZAREJESTRUJ (BEZPŁATNIE) się już dziś i otrzymaj nowy katalog zupełnie za darmo! 

Po rejestracji w Oriflame otrzymasz indywidualny numer klienta VIP/konsultanta, o którym poinformujemy Ciebie mailowo lub telefonicznie. Od tego momentu możesz korzystać z wszystkich zalet bycia pełnoprawnym konsultantem Oriflame – bezpośrednim partnerem  firmy Oriflame Poland sp.z o.o.
 

W Oriflame jako klientka/członek klubu masz możliwość wyboru: 


- OSZCZĘDZASZ kupując 23% taniej wszystkie produkty do własnego użytku,
(KLIENTKA VIP)- ZARABIASZ 30% marży, sprzedając kosmetyki i zarabiając na różnicy pomiędzy cenami katalogowymi a cenami handlowymi,
(KONSULTANTKA)- BUDUJESZ swój biznes i zapraszasz innych do współpracy. Twoje zyski wynikają z obrotów całej grupy. Stajesz się Mangerem i Dyrektorem firmy :)
(MENADŻERKA)


BEZ ZOBOWIĄZAŃ, BEZ PRZYMUSU SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ CO KATALOG 


WPISOWE DO KLUBU TYLKO 1 zł NA CAŁY ROK! (doliczona przy pierwszym zamówieniu)
                                                   Jako członek Klubu Oriflame:


 • masz dostęp do kosmetyków wysokiej jakości w niskiej cenie, bez 23% taniej
 • poznajesz najnowsze trendy w modzie i kosmetyce
 • oszczędzasz, dostajesz nagrody, otrzymujesz regularne premie co trzy tygodnie
 • otrzymujesz ogromną pomoc od nas i od Firmy (szkolenia, reklama, transport, wszystkie gwarancje po sprzedaży) i nie masz żadnych kosztów rozpoczęcia współpracy
 • poznajesz nowych, interesujących ludzi
 • stajesz się dobrym doradcą kosmetycznym dla siebie i innych (zdobywasz nowy zawód)
 • sam sobie jesteś szefem i nie masz żadnego ograniczenia terytorialnego
 • nie masz żadnych limitów zarobkowych, stajesz się finansowo niezależny
 • możesz kontynuować dotychczasową pracę zawodową
 • uczestniczysz w balach i konferencjach zagranicznych, realizujesz osobiste cele i marzenia

8 komentarzy:

 1. to świetny sposób na zarobek dla osób z dużym gronem znajomych, pewnych siebie i dla... gaduł :D polecam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) dla osób które odważą się pokazać katalog :) to jest najważniejsze, a grono osób zawsze się znajdzie (rodzina, znajomi z pracy, z uczelni, Pani w sklepiku osiedlowym) choć początki bywają bardzo trudne :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz. Tez tak myślałam na początku ;) A dlaczego tak sądzisz, że nie dla Ciebie? :) Zależy co Tobie chodzi po głowie jeżeli słyszysz słowo konsultantka :)

   Usuń
  2. Nie mam kasy, żeby u nich kupować ;,D

   Usuń
  3. :) NIE MUSISZ mieć kasy, żeby kupować z katalogu :) Przykład: masz rabat 23% więc kupujesz taniej. Pokazujesz katalog znajomym, rodzinie, itp. i sprzedajesz w cenie katalogowej :) zarabiasz na różnicy i masz PIENIĄDZE dla siebie lub kosmetyki ZA DARMO :) Coś w katalogu kosztuje 29,90 zł. Dla Ciebie to cena 23,00. Zarobiłaś więc 6,90 zł :) więc na przykład krem do rąk możesz mieć już za darmo dla siebie :) :) a idąc do drogerii trzeba ją po prostu wydać....tutaj jest jeszcze jakaś możliwość :) ZALEŻY od podejścia i nie mówię, ze każdy musi być w Oriflame, bo to nie o to chodzi :) :) :) rozwiewam wątpliwości :) DZIĘKUJĘ ZA SZCZERĄ ODPOWIEDŹ :)

   Usuń
 3. Za dużo osób w moim otoczeniu z tej firmy :) a ja mam za mało czasu, aby zajmować się tym :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbym słyszała siebie :) :) :) jak zapisałam się do Oriflame byłam w liceum i w klasie były 3 konsultantki Oriflame, ja byłam 4 ;) :) :) A czas? Masz rację trzeba na niego mieć, ale zależy czy osoba tylko chce kupować dla siebie ( wtedy jeżeli ktoś nie ma czasu to świetna opcja -> zamawia produkty nie wychodząc z domu, po dwóch dniach produkty dostarcza kurier do domu :) ile czasu zaoszczędzamy nie stojąc w długich kolejkach :) czy pracować w firmie jako konsultantka, później Liderka (wtedy trzeba poświęcić czas na szkolenia, spotkania z klientem) także zależy od podejścia do sprawy ;) DZIĘKUJĘ ZA WYRAŻENIE OPINII :) są one dla mnie bardzo ważne :)

   Usuń

Każda opinia motywuje mnie to do dalszej pracy. Będę wdzięczna za każdy komentarz. Dzięki temu mogę również odwiedzić również Twój blog :) Serdecznie dziękuję :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...