wtorek, 10 września 2013

Cudowny krem pod prysznic....odkryty przez przypadek :)

Żele, kremy....produktów do mycia ciała pod prysznicem  jest przeogromna ilość :)  Jest w czym wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie. I ja znalazłam! zupełnie przez PRZYPADEK :)

Zazwyczaj używałam żelu pod prysznic z linii Discovery z Oriflame. Fajne, ładnie pachną, przystępne cenowo ( 400 ml - około 10 zł ). Stwierdziłam, że lepszych i tak nie znajdę (w tej cenie rzecz jasna). 


Pewnego wieczoru ubolewają nad ostatnim  gramem żelu Discovery, poszłam wybrać coś z "kuferkowego" zapasu :) Hmm..... został mi tylko jeden krem pod prysznic z serii Milk&Honey.  Paradoksem jest to, że serii Milk&Honey ogólnie NIE LUBIĘ. Dlaczego? Za ZAPACH!!!! (być może też za to że nie lubię miodu). Nie lubię zapachu serii Milk&Honey Oriflame, choć reszta jest całkiem Ok. Ze względu na brak innej możliwości wyboru produktu do mycia byłam ZMUSZONA go użyć. 


                                                      kod produktu: 15579

Co się okazało?????


EUREKA!!!!! ;-) ;-) ;-) Przez przypadek odkryłam najlepszy krem pod prysznic jaki miałam do tej pory. 

Byłam w szoku, gdy okazało się jaki jest gęsty, a skóra po nim nawilżona i miękka :)

A zapach??? Zapach w połączeniu z wodą, przybrał nieco inną nutę, stał się delikatniejszy, subtelniejszy.....


Cena też nie przeraża - choć drożysz od serii Discovery, jest 100 razy lepszy :) :) :)  za 200 ml trzeba zapłacić około 10 zł - w promocji w cenie regularnej kosztuje około 20 zł


Czy któraś z Was miała ten krem i podziela moją opinię?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...