Moje pasje

To co jest treścią moich pasji w większości przenika przez moją pracę w Oriflame. Używam wielu przykładów ze świata moich zainteresowań kiedy współpracuję ze swoim zespołem. Poniżej opis kilku z nich.
scrapboking monika janiak                                                                            SCRAPBOOKING. Pasja do tworzenia. W wolnym czasie tworze własnoręcznie kartki okolicznościowe, zaproszenia, wykonuję pudełka „exploding box” oraz ozdabiam albumy, notesy i przepiśniki. Pasję odkryłam kilka miesięcy temu, gdy z ogromną radością wykonałam zaproszenia na Chrzest Święty mojej córki 😉 Dziś pasję rozszerzam wręczając własnoręczne kartki znajomym i przyjaciołom :) Przy tym zainteresowaniu uczę się dokładności, prezcyzji i cierpliwości. Patrząc na ostateczy efekt jestem z siebie dumna ;)


zdrowie monika janiakZDROWIE.Regularnie jeżdżę na rowerze, biegam i spaceruję. Co dzień, cały rok bez wyjątku – w górach, nad morzem, na wsi. Kiedy jest słońce, pada deszcz. Czytam książki, publikacje i blogi o zdrowiu. Zdobytą wiedzę wykorzystuję w  pracy z klientami ;)

rozwój osobistyROZWÓJ OSOBISTY. Książki, seminaria, szkolenia. Dzięki rozwojowi osobistemu pokonuje wszelkie trudności jakie stają na mojej drodze.Wszystkie ograniczenia siedzą tylko w naszej głowie. Jeżeli sobie to uświadomimy, będziemy w stanie osiągać wszystkie cele, które sobie założymy. Moje ulubione książki to: "Kobieta Niezależna" Kamila Rowińska. "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale" Kamila Rowińska. Anthony Robbins "Obudź w sobie olbrzyma"

Z pasją chcę się z Tobą podzielić 7 krokami do osiągnięcia ambitnych celów. Zapoznaj się z nimi:


Mój Czytelniku, a Ty jakie masz pasje? :) 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...