O mnie

Witam Cię bardzo serdecznie. Nazywam się Monika Janiak i zajmuję się marketingiem sieciowym w międzynarodowej, szwedzkiej firmie kosmetycznej. Moja kariera rozpoczęła się już w liceum gdy zapisałam się jako Konsultantka w firmie Oriflame. 

Zawodowo? Jestem Starszym Managerem Firmy Oriflame. Buduję strukturę sprzedażową klientów, konsultantów oraz Managerów. Planuję, koordynuję i zarządzam zespołem. Motywuję i rozwijam konsultantów do poziomów Managera. Prowadzę szkolenia biznesowe oraz warsztaty kosmetyczne ( w tym online - webinary). 

Jestem też Konsultantką, która chętnie kupuje i testuje kosmetyki tej firmy. Na blogu recenzuję zakupione przeze mnie produkty, udzielam wskazówek, informacji. Zainteresowanym klientom opowiadam o firmie Oriflame, pomagam wstąpić do klubu.                                                         
Ten blog to namiastka tego co tak naprawdę robię. Stronę prowadzę dla przyjemności - opisuję kosmetyki z którymi mam do czynienia na co dzień. ;-) Moja główna strona to www.monikajaniak.pl. Tam znajdziesz informację o rozwoju osobistym.
    
Prywatnie? Mama 8 miesięcznej Gabrysi ;-) Lubię stawiać sobie nowe cele i wyzwania :) 

Regularnie chodzę na intensywne spacery lub biegam. Interesuję się zdrowiem, a w szczególności odżywianiem .  W wolnym czasie zajmuje się scrapbooking'iem. Ten blog to namiastka tego co tak naprawdę robię. Stronę prowadzę dla przyjemności - opisuję kosmetyki z którymi mam do czynienia na co dzień. ;-) Moja główna strona to www.monikajaniak.pl. Tam znajdziesz informację o rozwoju osobistym.
Oprócz tego jestem Ambasadorką marki kremów Oriflame True Perfection i Ambasadorką Oriflame WellnessLife+. Ukończyłam również warsztaty makijażu by Oriflame. Moja wiedza jest wynikiem ogromnej pracy jaką wkładam w rozwój.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...