Klub Oriflame

Klientka, Konsultantka czy Lider Zespołu?


Wszystko zależy od Ciebie. Wstępując do Klubu Oriflame jakKlientka dokonujesz zakupów taniej dla siebie o 20 % kupując w sklepie internetowym - (rejestracja tutaj). To Ty decydujesz kiedy i za jaką kwotę chcesz złożyć zamówienie. 

Jako Konsultantka również kupujesz taniej o 20%, dzięki temu możesz zarobić pieniądze sprzedając kosmetyki w cenie katalogowej swoim znajomym (zarabiasz 25 % marży). Możesz również mieć kosmetyki zupełnie za darmo ;) - ze mną przejdziesz odpowiednie szkolenia :)

Możesz też potraktować pracę w Oriflame jako pracę (nawet dodatkową)  i stworzyć z moją pomocą zespół Twoich klientów, konsultantów oraz liderów klubu. 

Wynagrodzenia finansowe w Oriflame


Opłaty w Klubie Oriflame


Wpisowe do klubu Oriflame to 4,90 zł na cały rok od momentu przyłączenia do klubu. Przez ten czas masz dostęp do składania zamówień z zniżką. Co po roku? Konto ulegnie przedłużeniu na kolejny rok lub - jeżeli nie składałaś zamówienia przez ostatnie 12 miesięcy - konto klubowicza wygasa. Można potem ponownie zarejestrowac się do klubu.

Dostawa

Produky Oriflame możesz otrzymać w następujący sposób:

kurier -  paczkę otrzymasz na adres domowy w ciągu 2-3 dni roboczych

odbiór w Biurze Regionalnym - zamówienie można odebrać zgodnie z harmonogramem dostaw dla danego Biura Regionalnego (często zamówienie jest w ciągu 2 -  3 dni)

paczkomt - zamówienie będzie dostarczone w ciągu 2-3 dni do wybranego przez Ciebie paczkomatu ( firma powiadomi Cię o tym emailem oraz smsem)

odbiór w Filii - zamówienie złożone do godz. 13.00 - odbiór  następnego dnia. Po godzinie 13.00 - zamówienie będzie po 2 dniach. Wyjątek stanowi filia Warszawa.

odbiór w Oddziale - składając zamówienie w kasie oddziału Oriflame Katowice czekasz tylko 15 min, a Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się ze mną.

Co to są punkty PP?

Punkty Premiowe (PP) - każdy produkt w katalogu, ulotce wyprzedażowej bądź specjalnej ofercie cotygodniowej ma przypisaną odpowienią wartość punktową. Uzbierane punkty możesz wymieniać na nagrody. ody.Od 50 PP (150- 180 zł wydane w katalogu) możesz otrzymywać wartościowe nagrody.

W przypadku złożenia zamówienia za 100 PP zamówienie jest zwolnione z opłaty za wysyłkę.

Zaciekawił Cię pomysł jak zwiększyć domowy budżet i zostać Liderem albo chcesz po prostu kupić dla siebie ulubiony produkt z katalogu? Skontaktuje sie ze mną bezpośrednio lub zarejestruj się do firmy tutaj, a w ciągu 48 godzin sama do Ciebie zadzwonię: 


Monika Janiak
konsultantkapogodzinach@gmail.com
+48 782 021 628Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...