środa, 8 stycznia 2014

MAKIJAŻ OKA do pracy :)

 Święta się skończyły, urlop też, więc czas do pracy :). 
Do pracy trzeba wstać i  .... szybko się umalować. Zwłaszcza, kiedy wstaje się na "ostatni chwilę" i mamy dosłownie 10 minut na makijaż. Dziś prezentuję szybki makijaż oczu, bo to właśnie one  są najważniejszą częścią twarzy i najdłużej je malujemy :)

Nie jest to makijaż profesjonalnej kosmetyczki i mimo, że jestem konsultantką jeszcze wiele nauki przede mną :) Ale przedstawiam coś co każda osoba może zrobić w domu samodzielnie :)


Po pierwsze nakładamy podkład nie tylko na całą twarz ale również i na powiekę. Wykorzystałam nowość katalogu styczniowego- podkład Oriflame Perfekt FUSION (odcień Porcelain) Cena podkładu 47,00 ( w promocji nawet około 21 zł).

Następnie nakładamy cień (jaśniejszy) na całą powiekę. Wykorzystane cienie to Very Me Oriflame (cena ok 10 zł w promocji)

Pierwsze efekty już na nami. 

Kolej na drugi odcień. Cień nakładamy na zewnętrzną część powieki.

Oko nabiera powoli innego wyrazu. Zresztą widać na zdjęciu. Wszystko ładnie rozcieramy pędzelkiem, ażeby nie było widocznej granicy między cieniami.

Następnie po wewnętrznej stronie w kącikach  powieki malujemy oczy jasnym cieniem. 


Jasny cień wykorzystałam z mini paletki Oriflame (super sprawa, można ją zabrać wszędzie). Cena paletki to około 15,31zł w promocji. Później malujemy białą kredką linię wewnątrz dolnej powieki. Poniżej malujemy kredką brązową.I najważniejsze! Bez tego nasze oko

ginie na twarzy. Zawsze, ale to zawsze nie możemy zapomnieć o tuszu do rzęs. W tym wypadku użyłam Master Curl Oriflame (w promocji 15,31 zł). Tusz przede wszystkim podkręca i unosi rzęsy. Są aksamitnie i gładkie. Choć mój numer 1 to Wonder Lash, to dziś wypróbowałam ten. Maluję tylko górne rzęsy.

I oto koniec makijażu. Moje oko wyglada tak:
 

Jak Wam się podoba? Proszę o opinie :) Szczere....Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...