Zdrowie/Wellness

Wellness by Oriflame

Wszystkie produkty Wellness by Oriflame są wynikiem wielu lat badań i rozwoju, przeprowadzanych przez bardzo kompetentnych, doświadczonych i wyspecjalizowanych ekspertów, a ich produkcja jest zgodna z zasadami standardów bezpieczeństwa i jakości.


Produkty Wellnes by Oriflame są w 100 % naturalne i zdrowe.

Matecznik Wellness by Oriflame


Towarzystwo Nauk Przyrodniczych Igelösa to placówka silnie związana z Uniwersytetem Lund, która przeprowadza badania w zakresie sposobu odżywiania i trybu życia. Towarzystwo, którego siedziba mieści się na otwartych równinach Skanii w południowej Szwecji, zatrudnia lekarzy, pielęgniarki, dietetyków, kucharzy, techników i specjalistów ds. żywienia. W ofercie są:

KOKTAJLE: 

Historia koktajli Natural Balance

Skład koktajli Natural Balance został pierwotnie opracowany w celu pełnego zaspokojenia zapotrzebowania na białko, tłuszcze i węglowodany u pacjentów z poważnymi chorobami płuc. Okazało się jednak, że pozytywnie wpływa również na utratę zbędnych kilogramów oraz utrzymanie odpowiedniej wagi ciała. Zapoznaj się z historią Stiga Steena dotyczącą koktajli Natural Balance


ARTYKUŁY i WITAMINY:


 ZUPY i HERBATY (NOWOŚĆ):
 
 WITAMINY, SUPLEMENTY DIETY:

Firma Oriflame nie jest producentem tychże koktajli, witamin, zupek.  Firma Oriflame jest dystrybutorem.Zespół Doradców Naukowych

Doradcy naukowi Wellness by Oriflame to międzynarodowe autorytety w swoich dziedzinach badawczych, uznane na całym świecie. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia. Są oni na bieżąco z literaturą naukową i dostarczają najbardziej aktualnych dowodów na sposób funkcjonowania naszego ciała oraz na temat tego, czego potrzebujemy, aby czuć się oraz wyglądać pięknie i zdrowo. 

Profesor Stig Steen

Stig Steen jest profesorem Oddziału Kardiotorakochirurgii, a także jednym z wiodących specjalistów w zakresie transplantacji serca i płuc oraz reanimacji. Jest on założycielem Towarzystwa Nauk Przyrodniczych Igelosa, a w kręgu jego zainteresowań znajdują się w szczególności kwestia żywienia oraz wpływ odżywiania na zdrowie człowieka. Stworzona przez niego i jego zespół opatentowana formuła koktajli Natural Balance to wynik ośmioletnich, intensywnych badań, w tym badań klinicznych na bezpieczeństwo oraz efekty stosowania koktajli.


Burçak Ulmer - Magister nauki o żywieniu

Starszy specjalista ds. rozwoju produktu Wellness by Oriflame
Burçak jest autorką publikacji poświęconych odżywianiu; prowadzi badania kliniczne nad procesami starzenia, profilaktyką zdrowia oraz integracyjną terapią nowotworów na Uniwersytecie Sztokholmskim oraz w Instytucie Karolinska. Opowiada się za holistycznym spojrzeniem na zdrowie, według którego sposób odżywiania, aktywność fizyczna, zdrowie emocjonalne, sen i kontakt z naturą odgrywają ważną rolę.

Alain Mavon - Dr

Dyrektor ds. Badań nad Skórą, Instytut Badań Dermatologicznych, Oriflame, Szwecja
Alain to ekspert ds. funkcji ochronnych skóry, fotostarzenia i rozwoju nowych formuł nawilżających i przeciwstarzeniowych. Alain współpracuje z działem Wellness przy opracowywaniu formuł i przeprowadzaniu testów skuteczności.

Anke Klack - Doktor chemii farmaceutycznej

Menadżer technologii ds. jakości pielęgnacji skóry i Wellness, Oriflame, Szwecja
Anke jest certyfikowaną farmaceutką posiadającą tytuł doktora chemii farmaceutycznej, uzyskany na Uniwersytecie w Hamburgu. Jest ekspertką w dziedzinie chemii antyoksydacyjnej oraz specjalistką od naturalnych składników wykorzystywanych w kosmetyce. Przed dołączeniem do zespołu Wellness Anke pracowała dla Oriflame nad technologiami składników aktywnych oraz metodami ewaluacji, służącymi ocenie wpływu, jaki suplementy diety i sposób odżywiania wywierają na skórę. 

Claude Marcus - Dr n. med.

Claude jest profesorem pediatrii w Instytucie Karolinska w Szwecji.
Specjalizuje się w endokrynologii dziecięcej, prowadzi Krajowe Centrum Przeciwdziałania Otyłości Dzieci. Głównym obszarem jego działań w zakresie zdrowia publicznego jest zapobieganie chorobom układu krążenia przede wszystkim poprzez profilaktykę i leczenie otyłości. 

Elisabet Nordström - Dr

Dietetyk, Wellness by Oriflame
Elisabet jest dietetyczką, posiada tytuł doktora w dziedzinie endokrynologii i nauki o metabolizmie, uzyskany w Instytucie Karolinska w Sztokholmie. Przed podjęciem decyzji o odejściu z uczelni, aby kontynuować swoją karierę poza środowiskiem akademickim, Elizabet opublikowała wiele artykułów poświęconych fizjologii komórek tłuszczowych, odchudzaniu i wpływie genów na metabolizm.

Åke Lignell - Dr

Autor i kierownik badań nad metodami produkcji astaksantyny
Åke opracował metody hodowli algi Haematococcus pluvialis, będącej bogatym źródłem astaksantyny. Metoda ta została stworzona wspólnie z działającą przy uniwersytecie Uppsala firmą biotechnologiczną AstaReal. W ścisłej współpracy z najlepszymi naukowcami oraz placówkami medycznymi, Lignell przeprowadził pionierskie badania, które udowodniły korzystny wpływ naturalnej astaksantyny w diecie, na zdrowie ludzi i zwierząt. Badania te są kontynuowane.


CERTYFIKATY:Aby zagwarantować najwyższą jakość składników, z których korzystamy, fabryk w których produkujemy oraz produktów, które tworzymy współpracujemy tylko i wyłącznie z dostawcami posiadającymi międzynarodowe certyfikaty jakości. Poniżej przedstawiamy wybrane międzynarodowe certyfikaty, którymi wyróżnione zostały nasze produkty, ich składniki oraz producenci i dostawcy.

 NON-GMO

Produkty z serii Wellness by Oriflame są „non-GMO”, ponieważ żaden ze składników nie posiada genetycznie modyfikowanych organizmów.

źródło: www.oriflame.com

 Firma Oriflame NIE JEST producentem wyżej wymienionych suplementów. Produkuje je specjalna firma farmaceutyczna. Oriflame jest DYSTRYBUTOREM oraz sprawuje kontrole nad wysoką jakością tychże produktów.

WIĘCEJ W ETYKIECIE  BLOGU ZDROWIE/WELLNESS/FAQ


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...