piątek, 21 marca 2014

Makijaż oczu ;-)

Jak wykonać makijaż oczu posiadając tylko kilka produktów?


 


Najpierw cień do powiek. Najlepiej cielisty. Rozprowadzamy pędzelkiem na całą powiekę, oraz pod brwią.Taki kolor cienia powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Idealnie pasuje na co dzień do pracy, również na wieczorne wyjście akcentując go ciemniejszym kolorem.


Następnie eyeliner. Fajny jest w pisaku, dobry też w żelu (zachęcam do konkursu). Ten produkt możemy nakładać na cienie, albo równie dobrze możemy nanieść kolejny cień na eyeliner.
Tak zrobiłam w tym przypadku. Eyeliner wyznaczył mi dodatkowo miejsce nałożenia kolejnego cienia do powiek. W tym wypadku - brązowego. Nakładam ciemny cień nad namalowaną kreską, po czym delikatnie rozprowadzam pędzelkiem, ażeby zatrzeć widoczne granice.
Makijaż prawie gotowy. A prawie - robi wielką różnicę :)
Brakuje nam tuszu do rzęs :) ( we wcześniejszych postach opisywałam niektóre z nich - warto zajrzeć)


i jeszcze tylko biała kredka na linii wodnej ( oraz biały cień wewnątrz kącika oka) i makijaż GOTOWY ;-)

 Jak Wam się podoba? Wszystkie kosmetyki użyte są z firmy Oriflame :)


a już teraz zapraszam na dodatkową lekturę: gdzie szukać pracy dodatkowej: http://www.addwork24.com/gdzie-szukac-pracy-dodatkowej/

3 komentarze:

Każda opinia motywuje mnie to do dalszej pracy. Będę wdzięczna za każdy komentarz. Dzięki temu mogę również odwiedzić również Twój blog :) Serdecznie dziękuję :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...