środa, 28 sierpnia 2013

Tusz JEDYNY W SWOIM RODZAJU! Wonder Lash MASCARA

Ponad  90 % Polek używa tuszy do rzęs. Pogrubiających, wydłużających,  a nawet podkręcających. Na rynku jest mnóstwo takich produktów :) KTÓRY WYBRAĆ? Oto jest pytanie.... Po wielu poszukiwaniach znalazłam swój numer 1 :) Tusz Wonder Lash Oriflame.
kod: 10782


Za co go kocham? Za wszystko! Oznacza to że:

1. Nie skleja rzęs i super je rozdziela, delikatnie pogrubia
2. Perfekcyjnie wydłuża!!!!
3. Ma rozsądną cenę -.> w promocji możemy go już kupić za około 19,90 lub nawet taniej!!!
4. Nie podrażnia oczu i nie uczula
5. Nie pozostawia grudek, nie kruszy się
6. Doczytałam, że  posiada w składzie mleczko z liści palmy - kopernicji, która odżywia rzęsy :)


Przed nałożeniem tuszu i po :


 

EFEKTY mimo kiepskiej jakości aparatu są bardzo widoczne na zdjęciu :)


Szczoteczka tuszu ma różne długości. Po jednej stronie jest krótsza ( tą stroną pogrubiamy rzęsy) albo dłuższa ( wydłużamy rzęsy). Możemy obrać i malować na zmianę raz tą stroną raz tą :) 
Moja Rada: tusz  wraz z pierwszym użyciem nie daje tak fantastycznych efektów. Dlatego trzeba odczekać jeden dzień z delikatnie otwartym tuszem. Po zużyciu tuszu myję dokładnie szczoteczkę i mam rewelacyjny grzebień dla moich rzęs oraz brwi!!!!!!
Tusz ma jeszcze JEDNĄ BARDZO WAŻNĄ ZALETĘ :) Gdy go otrzymuję,  jestem na 100 % pewna że nikt wcześniej go nie otwierał :)


......... bo  ostatnio w drogerii.....przez zupełny przypadek.......

spotkałam się z czymś takim:taki tusz znalazłam w szafie kosmetycznej Rimmel. Wiadomo, że to nie jest wina samej firmy - oni przecież wysłali tusz w dobrym stanie. Natomiast z przyczyny braku testera, wiele klientek chciało zobaczyć tusz "od środka", co wcale mnie nie dziwi.  I niestety po pewnym czasie po prostu tusz wysechł :(

Co do firmy Rimmel nie mam zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona z ich produktów a zwłaszcza cieni do powiek. Po prostu klientki były tak zainteresowane produktem, ze w końcu......  żadna z nich go nie zakupiła.


Tusze zamawiane przez katalog mają swoją zaletę, ze nikt inny ich wcześniej nie otwierał :) 

Jednak mają też swoją wadę -> fizycznie nie możemy ich otworzyć i zajrzeć do środka, chyba, że dopiero po dokonaniu zakupu :)


a Wy jakie macie swoje ulubione tusze do rzęs? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...